Žebříček

 

Soupisky DDM Soběslav (Veselí n. Luž.) pro sezónu 2018-2019


okres

kraj

jméno

družstvo

2

21-30

Dobiáš Ladislav ml.

A

3-5

31-40

Hložek Tomáš

A

3-5(N)

31-40N

Matějů Václav

A

8-12

51-70

Pražák Arnošt

A

19-22

101-130

Barták Kamil

Veselí

19-22N

101-130(N)

Vondruška Filip

Veselí

26-28

161-200

Sechovec Vít

Veselí

26-28

161-200

Matějů Petr

Veselí

29-33

201-260

Holub Josef

C

29-33

201-260

Holub Martin

C

29-33(N)

201-260(N)

Vondruška Oldřich

C

29-33(N)

201-260(N)

Sedlický Jaroslav

C

nezařazen

 

Šimota Dominik

C

nezařazen

Novotný Martin

C

nezařazen

Hložek Pavel

C

nezařazen

 

Cvach Jiří

C

nezařazen

 

Richter Otakar

C

nezařazena

Holubová Lucie

C

nezařazena

Holubová Tereza

C

nezařazena

Vodáková Táňa

C

 

Žebříček DDM Soběslav (Veselí n. Luž.) pro sezónu 2017-2018

okres kraj jméno družstvo
2-3N 21-30N Matějů Václav A
4 31-40 Hložek Tomáš A
5-8 41-50 Dobiáš Ladislav ml. A
15-18 71-100 Pražák Arnošt Veselí
15-18N 71-100N Vondruška Filip A
19-22 101-130 Barták Kamil Veselí
26-29 161-200 Sedlický Jaroslav Veselí
26-29 161-200 Matějů Petr Veselí
26-29 161-200 Vondruška Oldřich C
26-29N 161-200N Holub Josef C
30N 201-240N Klabík Vilém C
30-50 Novotný Martin C
30-50N Sechovec Vít C
51-70 Vodáková Táňa C
71-100 Hložek Pavel C
71-100 Holub Martin C
71-100N Holubová Lucie C
71-100N Holubová Tereza C

 

Umístění hráčů DDM Soběslav v krajském žebříčku za sezónu 2015/2016 je následující:

 

Muži - konečné žebříčky
Jihočeský kraj
okres Tábor
ing. Matějů Václav
41 - 50N
7 - 10N
Vondruška Filip
51 - 70
11 - 13
Hložek Tomáš
71 - 100
14 - 16
Novotný Petr
71 - 100
14 - 16
Holub Josef
71 - 100N
14 - 16N
Vondruška Oldřich
161 - 200
25 - 29
Šimota Dominik
161 - 200
25 - 29
Sechovec Vít
161 - 200N
25 - 29N
Klabík Vilém
201 - 229N
30N
Novotný Martin
201 - 229N
30N
Hložek Pavel
201 - 229N
30N
Cvach Jiří
 
51 - 70N
Šustr Michal   71 - 100
Vodáková Táňa   71 - 100

 

 

 

Umístění hráčů DDM Soběslav v krajském žebříčku za sezónu 2014/2015 je následující:

 

Muži - konečné žebříčky
Jihočeský kraj
okres Tábor
ing. Matějů Václav
21 - 30
1 - 4
Pražák Arnošt
21 - 30
1 - 4
Janovský Dušan
71 - 100
12 - 16
Vondruška Filip
131 - 160
21 - 26
Holub Josef
131 - 160N
21 - 26N
Vondruška Oldřich
161 - 200
27 - 31
Hložek Tomáš
161 - 200
27 - 31
Novotný Petr
161 - 200
27 - 31
Sechovec Vít
161 - 200N
27 - 31N
Klabík Vilém
201 - 243
32 - 40
Šimota Dominik
201 - 243
32 - 40
Novotný Martin
201 - 243N
32 - 40N
Hložek Pavel 201 - 243N 32 - 40N
Šustr Michal 201 - 243N 32 - 40N
Šima Zdeněk
71 - 100
Cvach Jiří
71 - 100N
Vodáková Táňa
101 - 130

 

DOROSTENCI

Novotný Petr
9.
Hložek Tomáš
10.
Šimota Dominik
13.
Megis Bronislav
27.
Hajíček Lukáš
29.

 

DOROSTENKY

Vodáková Táňa
6.
Novotná Eliška
12.
Holubová Tereza
16.
Megisová Aneta
23. - 24

 

STARŠÍ ŽÁCI

Hložek Tomáš
2.
Novotný Petr
3.
Hajíček Lukáš
32.
Málek Lukáš
42.
Malecha Daniel
44.
Holub Martin
46.
Dobiáš Ladislav 56.
Megis Bronislav 57.

 

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Vodáková Táňa
3.
Novotná Eliška
13.
Holubová Tereza
17.
Holubová Lucie 22. - 23.
Megisová Aneta 22. - 23.
Bartáková Nela
24.

 

MLADŠÍ ŽÁCI

Hajíček Lukáš
18.
Megis Bronislav
26.
Holub Martin
27.
Malecha Daniel
34.
Málek Lukáš 37.
Dobiáš Ladislav 40.

 

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Holubová Tereza
12.
Holubová Lucie 14.
Megisová Aneta 17.
Bartáková Nela
18.

 

 

 


 

Umístění hráčů DDM Soběslav v krajském žebříčku za sezónu 2013/2014 je následující:

 

Muži - konečné žebříčky
Jihočeský kraj
okres Tábor
Krahulec Petr 18 1
ing. Matějů Václav
21 - 30
2
Peterka Ondřej
31 - 40
3 - 5
Soucha Jan
31 - 40
Pražák Arnošt
41 - 50
5 - 8
Janovský Dušan
51 - 70
9 - 14
Barták Kamil
101 - 130
18 - 22
Peterka Vladimír
101 - 130
18 - 22
Sechovec Vít
101 - 130N
18 - 22N
Vondruška Filip
161 - 200
24 - 31
Vondruška Oldřich
161 - 200
24 - 31
Holub Josef
161 - 200
24 - 31
Klabík Vilém
201 - 280
32 - 40
Hložek Pavel
201 - 280
32 - 40
Novotný Martin
43 - 50
Pánek Antonín
50 - 61N
Cvach Jiří
61 - 70
Sedlický Jaroslav   71 - 80
Matějů Petr   71 - 80
Šustr Michal   71 - 80
Hložek Tomáš   81 - 100
Novotný Petr
81 - 100
Šimota Dominik
81 - 100
Vodáková Táňa
121 - 140
Novotná Eliška
141 - 180N

 

 


 

Umístění hráčů DDM Soběslav v krajském žebříčku za sezónu 2012/2013 je následující:

 

Muži - konečné žebříčky
Jihočeský kraj
okres Tábor
Peterka Ondřej
21 - 30
1
ing. Matějů Václav
31 - 40
2 - 3
Janovský Dušan
51 - 70
7 - 11
Pražák Arnošt
101 - 130
20 - 22
Barták Kamil
131 - 160
25 - 30
Holub Josef
161 - 200
31 - 34
Schmidt Beno
161 - 200
31 - 34
Peterka Vladimír
201 - 280
35 - 43
Hložek Pavel
50 - 60
Vondruška Oldřich
50 - 60
Donát Jaroslav
71 - 80
Novotný Martin
81 - 100
Sedlický Jaroslav
101 - 120
Šustr Michal
101 - 120
Novotný Petr
101 - 120N
Cvach Jiří
101 - 120N
Šimota Dominik
101 - 120N
Matějů Petr
121 - 140
Hložek Tomáš
121 - 140N
Vodáková Táňa
121 - 140N


Nasazovací žebříčky mládeže Jihočeského kraje na sezónu 2012/13

 

Dorostenci: Dorostenky:
9. Šimota Dominik 11. Vodáková Táňa
12.-13. Hložek Tomáš 16. Novotná Eliška
12.-13. Novotný Petr

Starší žáci: Starší žákyně:
5. Šimota Dominik 5. Vodáková Táňa
7. Novotný Petr 9. Novotná Eliška
14. Hložek Tomáš
35. Petráň Adam

Mladší žáci: Mladší žákyně:
1. Hložek Tomáš 3. Vodáková Táňa
4. Novotný Petr 8. Novotná Eliška
28.-29. Petráň Adam


 

Umístění hráčů DDM Soběslav v krajském žebříčku za sezónu 2010/2011 je následující:

 

Muži - konečné žebříčky
Jihočeský kraj
okres Tábor
poznámka
ing. Matějů Václav
31 - 40
2 - 4
Pražák Arnošt
51 - 70
7 - 12
Peterka Ondřej
71 - 100
14 - 20
Janovský Dušan
71 - 100
14 - 20
Vondruška Filip
71 - 100N
21 - 22
Bečka Petr
101 - 130N
28 - 29
přestup do TJ Sokol Lodhéřov
Holub Josef
161 - 200
34 - 37
Barták Kamil
201 - 300
38 - 46
Peterka Vladimír
201 - 300
38 - 46
Pánek Antonín
201 - 300N
47 - 54
Vondruška Oldřich
55 - 60
Hložek Pavel
55 - 60
Cvach Jiří
61 - 70
Novotný Martin
71 - 80
Chytráček Martin
81 - 100N
Šimota Dominik
81 - 100N
Matějů Petr
101 - 120
Sedlický Jaroslav
101 - 120
Novák Luboš
121 - 140
Hložek Tomáš
121 - 140N
Novotný Petr
141 - 160N

 


 

Umístění hráčů DDM Soběslav v krajském žebříčku za sezónu 2009/2010 je následující:

 

Muži - konečné žebříčky
Jihočeský kraj
okres Tábor
poznámka
Korbel Filip ml.
15
1
dorost - přestup do EL Nino Praha
Forman Pavel
21 - 30
2
přestup do TTC Waidhofen
ing. Matějů Václav
41 - 50
5 - 8
 
Korbel Filip st.
41 - 50
5 - 8
přestup do GC Nová Bystřice
Pražák Arnošt
41 - 50
5 - 8
 
Janovský Dušan
71 - 100N
23 - 24
 
Bečka Petr
101 - 130
 
přestup z TJ Sokol Lodhéřov
Peterka Ondřej
101 - 130
25 - 30
dorost - přestup z VS Tábor
Peterka Vladimír
131 - 160
32 - 33
přestup z VS Tábor
Vondruška Oldřich
131 - 160N
34 - 35
 
Holub Josef
161 - 200
36 - 39
 
Barták Kamil
201 - 300
40 - 45
 
Vondruška Filip
201 - 300
40 - 45
dorost
Pánek Antonín
201 - 300N
46 - 52
 
Hložek Pavel
201 - 300N
46 - 52
 
Cvach Jiří
 
61 - 70
 
Novotný Martin
 
71 - 80
 
Bučinský Václav
 
81 - 100N
junior
Sedlický Jaroslav
 
121 - 140
 
Matějů Petr
 
121 - 140
 
Chytráček Martin
 
141 - 160
dorost
Frajt Vlastislav
 
141 - 160
 
Novotný Petr
 
141 - 160N
mladší žák
Šimota Dominik
 
141 - 160N
mladší žák
Šimota David
 
141 - 160N
 
Kozmík Petr
 
141 - 160N
 
Hložek Tomáš
 
nezařazen
mladší žák
Novák Lukáš
 
nezařazen
 
Novotná Eliška
 
nezařazena
mladší žákyně
Vodáková Táňa
 
nezařazena
mladší žákyně

 

Nasazovací žebříček mladšího žactva Jihočeský kraj pro sezónu 2010/2011

 

6.
Hložek Tomáš, ročník 2000
8.
Novotný Petr, ročník 2000
9.
Šimota Dominik, ročník 1998
12.
Vodáková Táňa, ročník 2000
21.
Novotná Eliška, ročník 2000

 

 

Nasazovací žebříček mladšího žactva pro 2.polovinu sezóny 2009/2010 - Jihočeský kraj

 

Hložek Tomáš
12
Novotný Petr
13
Šimota Dominik
16
Vodáková Táňa
26
Novotná Eliška
27

 


 

Umístění hráčů DDM Soběslav v krajském žebříčku za sezónu 2008/2009 je následující:

 

 

Muži - konečné žebříčky
Jihočeský kraj
okres Tábor
poznámka
Leština Petr
7
 
zahraničí
Leština Jiří
21 - 30
 
zahraničí
Pražák Arnošt
21 - 30
   
Forman Pavel
31 - 40
   
Korbel Filip ml.
41 - 50
 
hostování z J. H
ing. Matějů Václav
41 - 50
   
Korbel Filip st.
51 - 70
 
přestup z J. H
Janovský Dušan
71 - 100N
   
Pánek Antonín
131 - 160
   
Barták Kamil
161 - 200
   
Holub Josef
161 - 200
   
Peterka Ondřej
161 - 200
 
střídavý start z VS Tábor
Vondruška Oldřich
161 - 200N
   
Cvach Jiří
201 - 300N
   
Hložek Pavel
201 - 300N
   
Vondruška Filip
201 - 300N
   
Novotný Martin
 
61 - 80
 
Bučinský Václav
 
61 - 80N
 

 


 

Umístění hráčů DDM Soběslav v krajském žebříčku za sezónu 2007/2008 je následující:

 

Muži - konečné žebříčky                                Jihočeský kraj                        okres Tábor

Leština Petr

4

Forman Pavel

21 - 30

1 - 3

Leština Jiří

21 - 30

1 - 3

Pražák Arnošt

31 - 40

5 - 6

Matějů Václav

41 - 50

7 - 9

Janovský Dušan

71 - 100

19 - 24

Pánek Antonín

161 – 200

29 - 34

Barták Kamil

161 – 200

29 - 34

Vondruška Oldřich

161 - 200

29 - 34

Vondruška Filip

161 - 200N

35 - 38

Holub Josef

201 – 300

39 - 43

Hložek Pavel

201 – 300N

44 - 62

Štaubr Miroslav

201 – 300N

44 - 62

Cvach Jiří

201 – 300N

44 - 62

Bučinský Václav

201 - 300N

44 - 62

Novotný Martin

 

101 – 140

Petkov Petr

 

101 – 140N

Novák Martin

 

nezařazen

Klečacký Václav

 

nezařazen

Král Pavel

 

nezařazen

Petrů Petr

 

nezařazen

 

Nasazovací žebříčky mládeže na I. polovinu sezóny 2007-08

Dorostenci:

Vondruška Filip
19
Bučinský Václav
33
Klečacký Václav
45
Král Pavel
45

 

Starší žáci:

Vondruška Filip
4
Klečacký Václav
35
Král Pavel
38

 


Umístění hráčů DDM Soběslav v krajském žebříčku za sezónu 2006/2007 je následující:


 Muži - konečné žebříčky                            Jihočeský kraj                              okres Tábor

Matějů Václav

41 - 50(přestup z VS Tábor)

 6 - 8

Leština Jiří

51 – 70

 9 - 16

Pražák Arnošt

51 - 70

 9 - 16

Forman Pavel

51 – 70N(přestup ze Sokola Lodhéřov)

 

Janovský Dušan

101 – 130

 22 - 23

Pánek Antonín

101 - 130

 22 - 23

Holub Josef

161 – 200

 25 - 31

Vondruška Oldřich

161 – 200

 25 - 31

Barták Kamil

201 – 300

 32 - 35

Hložek Pavel

201 – 300

 32 - 35

Cvach Jiří

201 – 300N

 32 - 35N

Matoušek Petr

201 – 300N

 32 - 35N

Štaubr Miroslav

201 – 300N

 32 - 35N

Vondruška Filip

201 – 300N

 32 - 35N

Bučinský Václav

 

71 – 100

Novotný Martin

 

101 – 140

Petkov Petr

 

101 – 140N

Šklár Martin

 

nezařazen

Klečacký Václav

 

nezařazen

Král Pavel

 

nezařazen

Petrů Petr

 

nezařazen

 

Nasazovací žebříčky mládeže na II. polovinu sezóny 2006-07


Dorostenci:

Bučínský Václav

23,5

Vondruška Filip

27,5

Šustr Michal

44

Starší žáci:

Vondruška Filip

3

(ČR98)

Král Pavel   

42

 

Klečacký Václav

48,5

 

 

Přestupy dorostenců na sezónu 2007-2008
Jírek Martin - do VS Tábor
Šustr Michal - do VS Tábor



„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde