Rozpis utkání

 

Rozpis soutěžních utkání DDM Soběslav BANES A – Divize muži
herna sál DDM Soběslav – pá 19.00 hod., so 15.00 hod.

 

Kolo

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Zápasy

1

So 29.09.2018

18:00

Velešín - Přídolí A

DDM Soběslav BANES A

10 : 5 

2

Pá 28.09.2018

18:00

Spartak Kaplice A

DDM Soběslav BANES A

10 : 5 

3

So 13.10.2018

15:00

Sokol ČB A

DDM Soběslav BANES A

 10 : 4

4

Ne 14.10.2018

10:30

KST Orel ČB A

DDM Soběslav BANES A

7 : 10 

5

So 27.10.2018

15:00

DDM Soběslav BANES A

Libín Prachatice B

 10 : 6

6

Pá 26.10.2018

19:00

DDM Soběslav BANES A

SKST Týn nad Vltavou o.s. A

10 : 6 

7

So 10.11.2018

18:00

Staving Studená B

DDM Soběslav BANES A

8 : 10 

8

Ne 11.11.2018

10:30

TJ Jiskra Třeboň A

DDM Soběslav BANES A

9 : 9 

9

So 24.11.2018

15:00

DDM Soběslav BANES A

Elektrostav Strakonice B

10 : 7 

10

Pá 23.11.2018

19:00

DDM Soběslav BANES A

Hluboká nad Vlt. A

7 : 10 

11

Pá 07.12.2018

19:00

VS Tábor A

DDM Soběslav BANES A

 5 : 10

12

So 12.01.2019

15:00

DDM Soběslav BANES A

VS Tábor A

10 : 5 

13

So 26.01.2019

15:00

DDM Soběslav BANES A

Velešín - Přídolí A

10 : 6 

14

Pá 25.01.2019

19:00

DDM Soběslav BANES A

Spartak Kaplice A

10 : 7 

15

So 09.02.2019

15:00

DDM Soběslav BANES A

Sokol ČB A

 6 : 10

16

Pá 08.02.2019

19:00

DDM Soběslav BANES A

KST Orel ČB A

10 : 8 

17

Pá 22.02.2019

18:00

Libín Prachatice B

DDM Soběslav BANES A

 

18

Ne 24.02.2019

14:00

SKST Týn nad Vltavou o.s. A

DDM Soběslav BANES A

 7 : 10

19

So 09.03.2019

15:00

DDM Soběslav BANES A

Staving Studená B

 

20

Pá 08.03.2019

19:00

DDM Soběslav BANES A

TJ Jiskra Třeboň A

 

21

Pá 15.03.2019

18:00

Elektrostav Strakonice B

DDM Soběslav BANES A

 

22

Pá 22.03.2019

18:30

Hluboká nAd Vlt. A

DDM Soběslav BANES A

 

 

 

Rozpis soutěžních utkání DDM Soběslav C – Okresní přebor
herna sál DDM Soběslav – út 18.30 hod.


Kolo

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Zápasy

1

St 03.10.2018

18:00

Dražice A

DDM Soběslav C

10 : 8 

2

Út 09.10.2018

18:30

DDM Soběslav C

ST Podhr. Choustník A

13 : 5 

3

Čt 18.10.2018

18:00

Sp. MAS Sez. Ústí B

DDM Soběslav C

12 : 6 

4

Út 23.10.2018

18:30

DDM Soběslav C

Sokol Radimovice u Želče

16 : 2 

5

Út 30.10.2018

18:30

DDM Soběslav C

Sokol Sudo. u Bechyně A

11 : 7 

6

Út 06.11.2018

18:30

DDM Soběslav C

Sokol Mezno A

13 : 5 

7

Pá 16.11.2018

19:00

Sokol Sudo. u Tábora A

DDM Soběslav C

5 : 13 

8

Út 20.11.2018

18:30

DDM Soběslav C

Sokol Tábor A

 8 : 10

9

Pá 30.11.2018

19:00

Sokol Ml. Vožice B

DDM Soběslav C

7 : 11 

10

Út 04.12.2018

18:30

DDM Soběslav C

VS Tábor D

15 : 3 

11

St 12.12.2018

18:30

VS Tábor C

DDM Soběslav C

 10 : 8

12

Út 08.01.2019

18:30

DDM Soběslav C

Dražice A

15 : 3 

13

Čt 17.01.2019

19:00

ST Podhr. Choustník A

DDM Soběslav C

5 : 13

14

Út 22.01.2019

18:30

DDM Soběslav C

Sp. MAS Sez. Ústí B

14 : 4

15

Čt 31.01.2019

19:00

Sokol Radimovice u Želče

DDM Soběslav C

9 : 9

16

Pá 08.02.2019

18:00

Sokol Sudo. u Bechyně A

DDM Soběslav C

4 : 14

17

Pá 15.02.2019

18:30

Sokol Mezno A

DDM Soběslav C

12 : 6

18

Út 19.02.2019

18:30

DDM Soběslav C

Sokol Sudo. u Tábora A

13 : 5 

19

Čt 28.02.2019

18:30

Sokol Tábor A

DDM Soběslav C

20

Út 05.03.2019

18:30

DDM Soběslav C

Sokol Ml. Vožice B

21

Čt 14.03.2019

19:00

VS Tábor D

DDM Soběslav C

22

Út 19.03.2019

18:30

DDM Soběslav C

VS Tábor C

 

 

 


„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain